Casita Con Mirador Villa

  • 25 m²
  • 1 slaapkamer
  • 1 badkamer

De gesitueerde in Málaga Casita Con Mirador Villa Málaga biedt plaats aan maximaal 3 gasten en bevindt zich op een schilderachtige locatie binnen 15-minuten rijafstand van bezienswaardigheden als de Santiago Apóstol Kerk.

Tijdens hun verblijf in deze 1-badkamer woning kunnen gasten gebruikmaken van een ingerichte kitchenette met koffie- en theefaciliteiten, een koelkast, keukengerei om zelf te koken. El Tintero serveert gerechten uit Spaanse keuken en ligt hiervandaan.

Deze 20 m² grote villa bevindt zich binnen 6 km van het Amfitheater van Malaga en binnen 2 km van de Baños del Carmen, en biedt een locatie in de Este wijk. Dit vakantiehuis ligt ook vlakbij amusementsplekken zoals het Teatro Cervantes, op 20 minuten rijden. Winkelliefhebbers zullen genieten van de locatie binnen 7 km van het Plaza de la Constitución. Deze 1-slaapkamer Casita Con Mirador Villa bevindt zich op 10 minuten rijden weg van treinstation van Málaga en niet ver van busstation Doctor Gutierrez Mata - Playa Virginia.

Meer opties nodig?
Check Top hotels near Casita Con Mirador Villa Málaga
Casa Andaluza Con Patio Privado
Mobiele prijsaanbieding

Casa Andaluza Con Patio Privado

9.3
Schitterend 11 beoordelingen
291 m van de accommodatie
USD 201 USD 181
per nacht
Casa Exclusiva El Candado Malaga
Mobiele prijsaanbieding

Casa Exclusiva El Candado Malaga

6.0
Aangenaam 3 beoordelingen
347 m van de accommodatie
Holidays2Malaga Candado House Pool & Garden
Mobiele prijsaanbieding

Holidays2Malaga Candado House Pool & Garden

7.9
Goed 37 beoordelingen
500 m van de accommodatie
USD 283 USD 255
per nacht
    Hoe kom je bij het hotel

    Luchthavens

    Luchthaven Malaga
    18 km

    Treinstations

    Malaga Train Station
    8 km

    Faciliteiten

    Internet

    • WiFi

    Parkeergelegenheid

    • Parkeerplaats

    Eten

    • Buiten eethoek

    In de keuken

    • Keukengerei

    Voor kinderen

    • Kinderspeelruimte

    Recreatie

    • Strandtoegang

    In de kamers

    • Airconditioning
    • Patio
    • Terras
    • Koffie- en theefaciliteiten

    In de badkamer

    • Wasmachine

    Toestellen

    • Flat-screen TV

    Algemene faciliteiten

    • Roken is niet toegestaan

    Huisdieren

    • Huisdieren toegestaan

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 15:00 tot 23:59
    Uitchecken: tot 12:00
    LicentienummerVFT/MA/64755
    Veelgestelde vragen
    • Hoeveel kost een verblijf in Casita Con Mirador Villa?
      Huurprijs bij Casita Con Mirador Villa begint bij €80 per nacht.
    • Wat is de tijd van in- en uitchecken bij Casita Con Mirador Villa?
      Gasten van Casita Con Mirador Villa dienen uiterlijk om 23:59 in te checken en tot 12:00 uit te checken.
    • Welke restaurants zijn er in de buurt van Casita Con Mirador Villa?
      Restaurants in de buurt van Casita Con Mirador Villa zijn onder andere El Tintero en Heladeria Cremades.
    • Heeft dit vakantiehuis een keuken?
      Ja, dit vakantiehuis heeft een complete keuken.
    • Voor welk type gast is deze villa het meest geschikt?
      Iedere gast is welkom, maar deze villa is vooral populair bij gasten met kinderen.
    • Zijn huisdieren toegestaan ​​in Casita Con Mirador Villa?
      Ja, huisdieren zijn doorgaans toegestaan ​​bij Casita Con Mirador Villa, maar u kunt het beste vooraf bellen om dit te bevestigen.
    • Heeft Casita Con Mirador Villa een bubbelbad?
      Ja, Casita Con Mirador Villa biedt een spa bad.
    • Welke beroemde bezienswaardigheden moeten we bekijken tijdens een verblijf in het vakantiehuis?
      Gasten kunnen het Amfitheater van Malaga bezoeken, gunstig gelegen op 15 minuten rijden weg van het vakantiehuis.

    Locatie

    Map
    Omgeving

    Luchthavens

    Luchthaven Malaga
    18 km

    Treinstations

    Malaga Train Station
    8 km

    Bezienswaardigheden in de buurt

    Restaurants in de buurt

    Galerij

    Beoordelingen

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.
    Naar beoordelingen
    Review is niet verzonden.

    Contacteer ons

    Als u meer dan 4 kamers nodig hebt, gelieve groepsboeking aan te vragen.
    Uw details
    Onderwerp
    Bericht
    Casita Con Mirador Villa Málaga

    Kaart weergeven:

    Bezienswaardigheden
    Aanbevolen restaurants
    Openbaar vervoer
    Bedankt voor uw feedback
    Bedankt voor de aanmelding
    Sluiten